KONST / Litografier / Färglitografi 11391052
nr 1139 1052
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Bellevueparken, 59/150, signerad, -78, motivet: 34x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:09:40
4/10 21:30:43
200 kr
22/10 17:51:41
23 okt
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant